Yılmaz Geri Dönüşüm

      Firmamız 25.04.2007 tarihinde Atık ve hurda toptan ticaretine başlamıştır. 17.06.2011 tarih 27967 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Bazı Tehlikesiz Atıkların Geri Kazanım Tebliği Kapsamında tehlikesiz atık toplama-ayırma işi yapanlara Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma Belgesi alınması şartı getirilmiştir.

       Firmamız 01.12.2011 tarihinde Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nden alınan Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma Belgesi ile Osmaneli/BİLECİK Şubesinde tehlikesiz atık toplama ayırma faaliyetini devam ettirmektedir. Firmalardan lisanslı araçlarımızla aldığımız hurda demir, hurda naylon, hurda kâğıt – karton atıkları tesisimizde türlerine göre ayrılmaktadır. Türlerine ayrılan metal hurdalar kesim, pres gibi fiziki işlemlerden geçerek eritilmeye hazır hale getirilip lisanslı geri dönüşüm tesislerine gönderilmektedir. Hurda karton, hurda naylon türlerine ayrıldıktan sonra lisanslı geri kazanım tesislerine gönderimi gerçekleştirilir.

        09.08.2017 tarihinden itibaren Osmaneli/BİLECİK Merkez Şubesinde Ambalaj Atığı Toplama Ayırma Faaliyetine başlanmıştır. Tesise karışık halde gelen ambalaj atıkları, önce kantarda tartılarak tesise kabul edilir. Atık kabul alanından kepçe ile konveyör banta bırakılan atıklar ambalaj atığı ayırma bandında çalışan personel tarafından elle türlerine göre ayrılmaktadır. Ayrılan kâğıt-karton, metalik ambalaj ve naylon atıklar balyalama presinde preslendikten sonra, cam ve sert plastik türevli ambalaj atıkları ise işlem görmeden (preslenmeden) stok alanına gönderilmektedir. Kaynağında ayrı olarak toplanmış olan ambalaj atıkları ise ayırma bandına gelmeden doğrudan pres alanında preslenerek stok alanına alınmaktadır. Türlerine göre ayrılan ambalaj atıkları daha sonra türlerine göre ambalaj atığı geri kazanım tesislerine gönderilmektedir.

     Atık ve geri dönüşüm sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulan firmamız Müşteri odaklı entegre iletişim çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktadır.

     Güvenilir olmayı yaşamsal bir ilke olarak gören firmamız faaliyetlerini sadece bir ticari alan değil çevre, doğa ve insana değer katan bir faaliyetler bütünü olduğu bilincinde hareket etmekte uzman kadrosu ile müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmektedir.

      Uzman ekibi modern ekipmanları ile hurda ve geri dönüşüm sektörünün her türlü talebine karşılık veren firmamız, zamanında ve eksiksiz hizmet garantisi ile fark yaratan bir işletme olarak öne çıkmıştır.

     Adresten alım, keşif ve ekspertiz hizmetlerini modern işletmeciliğin bir gereği olarak gören firmamız sizlerle çalışmaktan onur duyacaktır.